הזמנות טיסות, טיולים וחופשות בנתור
פרס

 • טיסות לברלין יפורסמו באפריל / מאי

 • טיסות לברלין


  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • הרשמו לקבלת מבצעים והטבות
  הירשם


       • טיסות לברלין

        את ברלין הגרמנית כמעט ואין צורך להציג. כל אחד כבר היה וראה, או שמע עליה מחבריו הקרובים, כמקום שחובה עליו לטוס אליו. אז השאלה היחידה הנשאלת היא למה בדיוק אתם מחכים?

        טיסות לברלין- שער ברנדנבורג וחומת ברלין
        אין הרבה ערים מיוחדות כמו ברלין, לא באירופה ולא בעולם. בירת גרמניה מאפשרת לתייר ליהנות משני עולמות שונים באותו מקום ובאותו היום, כשלאווירה התיירותית של היום בו תוכלו לעבור בין אתר מרכזי אחד למשנהו, מתווספת הרגשת השחרור של הלילה אז יוצאים כולם, תיירים ומקומיים כאחד, לאחד הפאבים או המועדונים המקומיים וחוגגים עד השעות הקטנות של הלילה. טיסות לברלין מציעות לכם תחילה לסייר בין האתרים המרכזיים של העיר. אחד מהם הוא שער ברנדנבורג, שנבנה בין השנים 1778 ל-1791 והינו אחד הסמלים הגדולים של בירת גרמניה היות והוא השער היחיד שנותר מהחומה העצומה שהקיפה את העיר בתקופת האימפריה הפרוסית, והיה המקום שסימן למעשה את ההפרדה בין מזרח העיר למערבה עד פירוק חומת ברלין בשנת 1989. את שרידי אותה חומה גם כן תוכלו למצוא באחד מהסיורים הרבים שלכם בעיר, מה שיציג בפניכם עוד דוגמא לחשיבות ההיסטורית של העיר בה אתם מטיילים.
        טיסות לברלין- חיי הלילה התוססים של העיר
        אך מלבד החשיבות ההיסטורית של ברלין, ישנה גם חשיבות תרבותית גדולה לעיר. דבר זה בא לידי ביטוי בעיקר בזכות המוזיאונים הרבים שפרושים לכל אורכה ורוחבה של העיר, כמו למשל מוזיאון גוגנהיים הגרמני. המוזיאון מציג תערוכות מתחלפות איכותיות ושוכן בבניין יחסית צנוע, אך עם זאת נחשב לאחד מהמקומות המרתקים ביותר בעיר. אך כאמור, מלבד חיי היום, ברלין מציעה גם חיי לילה תוססים, וכל תייר מתחיל יודע שבשביל להגיע למסיבות הטובות ביותר, יהיה עליו לעלות על טיסות לברלין. עם רדת החשיכה מתמלאים הרחובות באלפי צעירים שפוקדים את הברים והמועדונים התוססים של העיר, כאשר גם נהגי המוניות יודעים זאת ומציעים הסעה באופן מיידי בין מקום למקום. החוויה הברלינאית היא עצומה עוד יותר, מאחר שמלבד האנשים המרתקים אותם תפגשו במהלך הבילוי, תוכלו ליהנות גם מהבירה הגרמנית המשובחת אותה יגישו לכם בכל מקום.
             ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

             אנא המתן...