הזמנות טיסות, טיולים וחופשות בנתור
פרס
  • טיסות לניס יפורסמו באפריל / מאי
 • טיסות לניס


  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • הרשמו לקבלת מבצעים והטבות
  הירשם


       • טיסות לניס

        אחד הדברים המהנים ביותר אותם ניתן לעשות בכל טיסה לחו"ל, הוא לבחור בכל פעם ביעד אחר. אם בעבר הטיסות היחידות שהיו ממריאות מישראל היו די קבועות ונעות על הקו של פריז, לונדון וברלין, כיום יש יותר ויותר יעדים אליהם ניתן להגיע בטיסה אחת ישירה, מה שמרחיב את אפשרויות התייר עבור טיולים ברחבי העולם.
        טיסות לניסוביקור בריביירה הצרפתית
        אחד המקומות המסקרנים ביותר אליהם מגיע מספר רב של תיירים הוא הריביירה הצרפתית. חופים תכולים, בתי קפה לאורך השדרות המרכזיות ובתי מלון יוקרתיים, כל אלה מחכים בצרפת למבקרים, באחד ממקומות הנופש המרגיעים, המהנים ובעיקר היפים ביותר בעולם. ואם אתם מעוניינים להגיע אל העיר המרכזית של הריביירה, כנראה שתקחו טיסות לניס. ניס היא עיר יפהפייה, כשברגע בו תגיעו אליה יהיה לכם קשה מאוד לעזוב. בניס תרגישו את הרוגע של הים, בעיקר כשתבחרו לשבת באחת המסעדות שממוקמות על קו החוף, או את אלה שנבנו אולי קצת רחוק יותר מחוף הים, אך עדיין מאפשרות לראות אותו בקו הנוף, מאחר ודומה כי המראה המרהיב של הים מכל מקום בו יושבים הינו חלק בלתי נפרד מהביקור בעיר הזו.
        טיסות לניסוהמקומות התיירותיים במקום
        מלבד לשבת כל היום בבתי קפה ומסעדות בעיר, הטיילת של ניס תעניק לכם גם את האפשרות לדווש לאורכה על גבי אופניים, ולראות בדרך את הנוף המרהיב של העיר ואת התיירים הרבים שפוקדים אותה בכל זמן בשנה. אם בכל זאת תחפשו לצאת מעט מהשגרה, טיסות לניס יאפשרו לכם גם לבקר במוזיאון מאטיס, המוזיאון שנקרא על שם אחד מהיוצרים הגדולים ביותר בתולדות צרפת, כאשר לאורך הסיור במוזיאון תוכלו לחזות בשלל העבודות עליהן הוא חתום, החל משנותיו המוקדמות ביותר ועד העבודות אותן יצר בסוף הקריירה. עוד מקום בו תוכלו לבקר בניס הוא שוק הפרחים, שבדיוק כמו שמו הינו שוק בו תמצאו סוגי פרחים רבים. בשוק תעברו בין אינספור דוכני פרחים בצבעים שונים ובניחוחות שונים, אותם תוכלו לרכוש על מנת שילוו אתכם גם במהלך היום.
             ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

             אנא המתן...