הזמנות טיסות, טיולים וחופשות בנתור
פרס


 • חיפוש טיולים מאורגנים למונטנגרו

  חפש נקה
       • טיול מאורגן למונטנגרו

         
        טיול מאורגן למונטנגרו הוא חוויה מיוחדת במינה. המדינה הקטנה לחופו של הים האדריאטי הייתה חלק מיוגוסלביה וקיבלה את עצמאותה רק בשנת 2006. מונטנגרו הוכרזה כמדינה האקולוגית הראשונה בעולם והיא שומרת על נופים צלולים ללא זיהום אויר ומים. שטחה קטן, כשני שליש משטחה של ישראל ומספר התושבים הוא כ-680 אלף נפש. שם המדינה בתרגום חופשי הוא "ארץ ההרים השחורים" ואכן רוב שטחה של מונטנגרו הררי.
         
        טיול מאורגן למונטנגרו מרכז יעדים ואתרים אטרקטיביים במדינה. במונטנגרו תוכלו לצפות בנופים דרמטיים שיד אדם עדיין לא הרסה. בין ההרים משובצים קניונים מרשימים, יערות עתיקים, נהרות ואגמים קרחוניים. למונטנגרו קו חוף של כ-300 ק"מ ובו חופים רבים וריביירה יפייפיה עם ערי נמל עתיקות ומפרצים רומנטיים. ההשפעות המנוגדות במונטנגרו יצביעו על השפעות הנצרות מול האיסלאם, ועל השפעות המערב, לעומת השפעות המזרח. טיול מאורגן למונטנגרו הינו קפיצה לאחור למקום שהקידמה עדיין לא נגעה בו, הכבישים בהרים עדיין צרים ומפותלים, הכפרים עדיין אותנטיים וכדאי לבקר במדינה לפני שהקסם ייעלם.
         

        מפרץ קוטור
         

        האזור הקסום של מפרץ קוטור הוכר כאתר מורשת עולמי ע"י אונסק"ו. במפרץ קוטור יש לשון ימית באורך של כ-30 ק"מ החודרת אל תוך הרי הקארסט התלולים. כתוצאה מתופעת הטבע המדהימה נוצרו 4 אגמים שנדמה שאינם מחוברים כלל אל הים ממנו נוצרו. סביב אגמים אלו ישנן עיירות ציוריות וכפרי דייגים עם בתי אבן עתיקים. במפרץ קוטור יש גם ענף חקלאות משגשג – גידול צדפות. העיר קוטור עצמה מהווה פנינה תיירותית ועיר מסחר ומוקד בילוי אשר ההשפעה של שלטון ונציאני בן מאות בשנים עדיין ניכר בה בכל פינה. השריד המרשים ביותר שנותר הוא חומה ארוכה של 5.5 ק"מ שמתפתלת מעל העיר. שיא נוסף במפרץ קוטור במונטנגרו היא נקודת תצפית בגובה של כ-1,000 מ' על העיר קוטור יחד עם המפרץ הכחול הכלוא בין רכסי ההרים, ובאופק מבצבץ הים האדריאטי.
         

        הריביירה של מונטנגרו
         

        טיולים מאורגנים למונטנגרו מבקרים באגמים ועיירות קסומות. הריביירה של מונטנגרו היא יעד פופולארי למבקרים בה. בשטחי הריביירה נמצאת עיירת הנופש המרכזית בודווה, המושכת אליה אלפי נופשים מידי קיץ. למגיעים לעיירה ניתן לטייל בסמטאות העיר העתיקה, לבקר בחנויות ובבתי הקפה הרבים הפזורים בשטח. בערבי הקיץ החמימים הופך אזור החוף של בודווה לרחבת ריקודים ובר אחד גדול, והנופשים נהנים ממוזיקה טובה, אוכל ושתייה. 
         
        טיול מאורגן למונטנגרו מתאים לחובבי הרפתקאות, טיולי ג'יפים וטרקים בהרים, גם למשפחות וגם לזוגות. המדינה הקטנה עם היצע הנופים המרהיב מסבירה פנים לכל מי שאוהב לטייל ולבקר במקומות חדשים. 


        טיול מאורגן למונטנגרו
        דורג על ידי שירן וקסלר
        5
            ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

            אנא המתן...